Inspektor z Częstochowy zwycięzcą konkursu filmowego GITD

Biuro Informacji i Promocji w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego rozstrzygnęło właśnie I edycję konkursu filmowego dla inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że laureatem I miejsca został inspektor z częstochowskiego oddziału naszego Inspektoratu – Pan Jacek Gajewski. Gratulujemy!

Przedmiotem ogłoszonego w maju zeszłego roku „Konkursu filmowego” było wykonanie autorskiego materiału filmowego o charakterze artystycznym, upowszechniającego wiedzę o zadaniach oraz misji Inspekcji Transportu Drogowego. Konkurs ma charakter cykliczny, a laureaci wyłaniani są spośród zgłoszeń przesłanych w danym roku kalendarzowym. Komisja konkursowa spośród finałowych filmów wyłoniła laureata konkursu, którym został Pan Jacek Gajewski z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Katowicach z filmem „ITD nasze 20-lecie”. Drugie miejsce zajął Pan Paweł Raczkowski z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy z filmem „WITD Bydgoszcz wakacje”. Trzecie miejsce zajął Pan Adrian Podkański z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu z filmem „Na bakier z czasem pracy”.

Dwóch mężczyzn w mundurach inspekcji transportu drogowego pozuje do wspólnego zdjęcia. Inspektor po lewej w rękach trzyma i prezentuje dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie filmowym

Inspektor Jacek Gajewski i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur

Data publikacji: 05.08.2022