ITD NA TARGACH TRANSPORTU PUBLICZNEGO W SOSNOWCU

Główny Inspektor Transportu Drogowego uczestniczył w dniu 24 kwietnia 2018 r. w uroczystości otwarcia jubileuszowych X Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA połączonych z Targami Transportu Turystycznego SilesiaCOACHEXPO oraz Targami Transportu I Spedycji Transportex i Salonem Logistyki i Magazynowania Logistex

Ta coroczna impreza o 10-letniej tradycji odbywa się w dniach 24-25 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Wystawcy prezentują najnowsze zdobycze techniki w zakresie komunikacji i transportu, wymieniają doświadczenia w pracy na rzecz bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Główny Inspektor Transportu Drogowego, Alvin Gajadhur, witając gości i wystawców, podkreślał, że jednym z priorytetów Inspekcji Transportu Drogowego jest troska o bezpieczeństwo na drogach oraz o stan środowiska. Życzył wszystkim udanych spotkań i zaprosił na stoisko ITD, na którym przez dwa dni wystawy inspektorzy będą udzielać wyczerpujących informacji na temat przepisów związanych z transportem drogowym oraz prezentować nowoczesne pojazdy, a także urządzenia i sprzęt kontrolny.

Po wizycie na targach szef Inspekcji Transportu Drogowego spotkał się też z inspektorami i pracownikami śląskiej inspekcji. Mówił o planach rozwoju naszej instytucji, o staraniach jakie podejmuje na rzecz poprawy warunków pracy w ITD. Życzył wszystkim wytrwałości i sukcesów w pracy.