Kalendarz nadchodzących wydarzeń

INFORMACJE NA TEMAT NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ, FESTYNÓW, PIKNIKÓW I INNYCH IMPREZ Z UDZIAŁEM INSPEKTORÓW Z WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU TRANSPORTU DROGOWEGO W KATOWICACH

krokus


16 września 2017 roku, w godzinach od 14.00 do 19.00 na Placu przy ulicy Kuzaja 19
w Radzionkowie
odbędzie się VIII edycja imprezy plenerowej pod nazwą„Piknik Słuzb Mundurowych” organizowany przez Urząd Miasta Radzionków wraz ze Stowarzyszeniem Żołnierzy Radiotechników „Radar”. ZAPRASZAMY!


ITD

W dniu 5 października 2017 r. o godzinie 08:00 w Katedrze pod wezwaniem Chrystusa Króla przy ul. Plebiscytowej 49a w Katowicach, z okazji rocznicy rozpoczęcia przez inspektorów transportu drogowego służby na polskich drogach, odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji Inspekcji Transportu Drogowego. Mszę koncelebrował będzie Bp Adam Wodarczyk, biskup pomocniczy Archidiecezji Katowickiej.


logo-safety-passengers

W dniach 21/22 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja „Bezpieczny Pojazd Bezpieczny Pasażer 2017”, poświęcona między innymi bezpieczeństwu pasażerów autobusów i busów. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Katowicach oraz przedstawiciele wielu znanych firm i instytucji. ZAPRASZAMY!

Dowiedz się więcej o konferencji